Новини

Головна | Новини
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

03 Кві 2020, 19:58

Aricol Group

Важливо знати❗Федерація ветеринарних асоціацій, що займаються тваринами-компаньйонами в Європі FECAVA розробила рекомендації для безпечного візиту до ветеринарного лікаря для власників домашніх тварин.Бережіть своїх улюбленців та піклуйтеся про здоров’я один одного. #Aricol #AricolGroup #FECAVA ... Читати даліЗгорнути

Важливо знати❗

Федерація ветеринарних асоціацій, що займаються тваринами-компаньйонами в Європі FECAVA розробила рекомендації для безпечного візиту до ветеринарного лікаря для власників домашніх тварин.

Бережіть своїх улюбленців та піклуйтеся про здоров’я один одного. 

#Aricol #AricolGroup #FECAVA

02 Кві 2020, 13:26

Aricol Group

Продовжуємо знайомити вас з нашими неймовірними колегами! Зустрічайте — Анна Лопатіна, регіональний менеджер по роботі з ключовими клієнтами. 📍 Що найбільше подобається у роботі?Клієнти та продукти, з якими я працюю. Для мене важливо продавати те, що хотіла б купити сама. 📍Ким хотіли стати в дитинстві?Акторкою💃 Жоден дитячий захід не проходив без сольних пісень та віршів🎤 Коли довелось обирати професію, готувалась до медичного університету. Але невдовзі усвідомила, що не маю продовжувати династію лікарів, а хочу обрати власний шлях.📍Про що мрієте у професійній сфері?Не пропускати всі можливості, надані «тут і зараз», і використовувати їх як шанс, адже другого може і не бути. І найголовніше — розвиватися, бо для мене розвиток, — це оцінка особистої ефективності.📍Чи є у вас улюблений продукт серед товарів, дистриб’ютором яких є Aricol Group?Мій кіт обрав Hill’s серед усіх кормів, і я охоче йому повірила. А я стала фаном продуктів Pearl Drops, Batiste та SeeSee. 📍Ваша порада новачкам в Aricol Group.Не шукати виправдань для себе «чому», а знаходити інструменти «як» і «що» я зробив або зроблю, щоб досягти результатів. І ще одна важлива річ, яка зі мною працює: любити те, що ти робиш і прагнути сьогодні стати кращим, ніж ти був вчора, хоча б на один крок.📍Ваш девіз?«Быть, а не казаться». «Переможців не судять». #Aricol #AricolGroup ... Читати даліЗгорнути

Продовжуємо знайомити вас з нашими неймовірними колегами! Зустрічайте —  Анна Лопатіна, регіональний менеджер по роботі з ключовими клієнтами. 

📍 Що найбільше подобається у роботі?

Клієнти та продукти, з якими я працюю. Для мене важливо продавати те, що хотіла б купити сама.

 📍Ким хотіли стати в дитинстві?

Акторкою💃 Жоден дитячий захід не проходив без сольних пісень та віршів🎤 Коли довелось обирати професію, готувалась до медичного університету. Але невдовзі усвідомила, що не маю продовжувати династію лікарів, а хочу обрати власний шлях.

📍Про що мрієте у професійній сфері?

Не пропускати всі можливості, надані «тут і зараз», і використовувати їх як шанс, адже другого може і не бути. І найголовніше — розвиватися, бо для мене розвиток, — це оцінка особистої ефективності.

📍Чи є у вас улюблений продукт серед товарів, дистриб’ютором яких є Aricol Group?

Мій кіт обрав Hill’s серед усіх кормів, і я охоче йому повірила. А я стала фаном продуктів Pearl Drops, Batiste та SeeSee.

 📍Ваша порада новачкам в Aricol Group.

Не шукати виправдань для себе «чому», а знаходити інструменти «як» і «що» я зробив або зроблю, щоб досягти результатів. І ще одна важлива річ, яка зі мною працює: любити те, що ти робиш і прагнути сьогодні стати кращим, ніж ти був вчора, хоча б на один крок.

📍Ваш девіз?

«Быть, а не казаться». 
«Переможців не судять».
 
#Aricol #AricolGroup

27 Бер 2020, 17:45

Aricol Group

Ми піклуємося про своє здоров'я та здоров'я наших клієнтів — тому, у зв’язку з карантином, за можливості працюємо дистанційно. Попри всі несприятливі обставини, ми залишаємося на зв’язку та намагаємось працювати у нормальному режимі й виконувати свої зобов’язання перед партнерами та клієнтами. Ми добре розуміємо, наскільки це важливо. Ми залишаємося поруч з вами і раді надати вам необхідну підтримку в цей неспокійний час!Бережіть себе та своїх близьких і зберігайте спокій.#Aricol #AricolGroup ... Читати даліЗгорнути

Ми піклуємося про своє здоровя та здоровя наших клієнтів — тому, у зв’язку з карантином, за можливості працюємо дистанційно. 

Попри всі несприятливі обставини, ми залишаємося на зв’язку та намагаємось працювати у нормальному режимі й виконувати свої зобов’язання перед партнерами та клієнтами. Ми добре розуміємо, наскільки це важливо. 

Ми залишаємося поруч з вами і раді надати вам необхідну підтримку в цей неспокійний час!

Бережіть себе та своїх близьких і зберігайте спокій.

#Aricol #AricolGroup

27 Бер 2020, 14:26

Aricol Group

Терміново!Через неправдиву інформацію про поширення коронавірусу домашніми тваринами, деякі власники відмовляються від своїх чотирилапих друзів. Наш партнер VetExpert, лідер у виробництві інноваційних продуктів для діагностики, лікування і профілактики здоров'я тварин, нагадує: тварини не можуть інфікувати вас коронавірусом. Як у собак, так і у кішок, коронавіруси є видоспецифічними, тобто вони не передають хворобу іншим видам (включаючи людей). У тварин вірус викликає розлади травлення, проте людина заразитися від домашнього улюбленця не може. Тому домашні тварини не становлять загрози.Будь ласка, поділіться цією інформацією. Нехай ваші друзі та родина знають – жодна тварина не заслуговує на таку долю! #Aricol #AricolGroup #vetexpert #coronavirus #animalscantinfect ... Читати даліЗгорнути

Терміново!

Через неправдиву інформацію про поширення коронавірусу домашніми тваринами, деякі власники відмовляються від своїх чотирилапих друзів. 

Наш партнер VetExpert, лідер у виробництві інноваційних продуктів для діагностики, лікування і профілактики здоровя тварин, нагадує: тварини не можуть інфікувати вас коронавірусом. 

Як у собак, так і у кішок, коронавіруси є видоспецифічними, тобто вони не передають хворобу іншим видам (включаючи людей).  

У тварин вірус викликає розлади травлення, проте людина заразитися від домашнього улюбленця не може. Тому домашні тварини не становлять загрози.

Будь ласка, поділіться цією інформацією. Нехай ваші друзі та родина знають – жодна тварина не заслуговує на таку долю! 

#Aricol #AricolGroup #VetExpert #Coronavirus #Animalscantinfect

25 Бер 2020, 21:16

Aricol Group

Наш партнер sebamed, німецький бренд лікувальної косметики для догляду за шкірою, нагадує: регулярно мити руки з милом – один з найбільш ефективних засобів захисту від вірусів та інших респіраторних інфекцій. А ще важливо берегти поверхню шкіри від пересихання, адже патогени можуть потрапити в організм крізь невеличкі тріщини, характерні для поверхні сухої шкіри.Будьте пильними та піклуйтеся про своє здоров’я!#Aricol #AricolGroup #sebamed ... Читати даліЗгорнути

Наш партнер sebamed, німецький бренд лікувальної косметики для догляду за шкірою, нагадує: регулярно мити руки з милом – один з найбільш ефективних засобів захисту від вірусів та інших респіраторних інфекцій. 

А ще важливо берегти поверхню шкіри від пересихання, адже патогени можуть потрапити в організм крізь невеличкі тріщини, характерні для поверхні сухої шкіри.

Будьте пильними та піклуйтеся про своє здоров’я!

#Aricol #AricolGroup #sebamed

23 Бер 2020, 13:31

Aricol Group

❗Закликаємо не піддаватись паніці.Сьогодні мережею шириться багато небезпечних фейків про необхідність уникати контактів з домашніми тваринами, аби не захворіти на коронавірус. Наш партнер, компанія IDEXX, світовий лідер у галузі ветеринарної діагностики та програмного забезпечення, проаналізував тисячі зразків, взятих у собак і кішок на наявність SARS-CoV-2, — збудника COVID-19 у людини, та не виявив жодного позитивного випадку.Ці результати аналізів підтверджують дані світових організацій про те, що на сьогодні собаки та кішки не можуть захворіти на COVID-19 або переносити вірус. Цінуйте, бережіть та продовжуйте піклуватись про своїх домашніх улюбленців. Позитивні емоції від спілкування з ними допоможуть усім нам почуватися краще у цей непростий час. #Aricol #AricolGroup #idexx ... Читати даліЗгорнути

❗Закликаємо не піддаватись паніці.

Сьогодні мережею шириться багато небезпечних фейків про необхідність уникати контактів з домашніми тваринами, аби не захворіти на коронавірус. 

Наш партнер, компанія IDEXX, світовий лідер у галузі ветеринарної діагностики та програмного забезпечення, проаналізував тисячі зразків, взятих у собак і кішок на наявність SARS-CoV-2, — збудника COVID-19 у людини, та не виявив жодного позитивного випадку.

Ці результати аналізів підтверджують дані світових організацій про те, що на сьогодні собаки та кішки не можуть захворіти на COVID-19 або переносити вірус. 

Цінуйте, бережіть та продовжуйте піклуватись про своїх домашніх улюбленців. Позитивні емоції від спілкування з ними допоможуть усім нам почуватися краще у цей непростий час. 

#Aricol #AricolGroup #IDEXX
Більше новин