Новини

Головна | Новини
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

28 Тра 2020, 20:36

Aricol Group

Ми мали змогу за час карантину навчитися бізнес-комунікаціям в онлайн-режимі. Дуже сподіваємося, що цей досвід дозволить і надалі оптимізувати робочі процеси. Хочемо поділитися з вами підбіркою з 5 найпопулярніших сервісів для відеоконференцій, щоб у вас завжди була альтернатива.✅ Microsoft Teams (bit.ly/3c0OJbF)Обмеження у часі: немаєУчасники: до 250 чоловікТарифи: є безкоштовна версія, від $5 на місяць можна підключити весь пакет Microsoft 365.✅ Skype (bit.ly/36qFuR5)Обмеження у часі: до 4 годин безперервного дзвінка і не більше 10 годин на день та 100 годин на тиждень для всіх конференційУчасники: до 50 осібТарифи: безкоштовно✅ Zoom (bit.ly/3gkLDms)Обмеження у часі: до 40 хвилин у безкоштовній версіїУчасники: до 100 чоловік в безкоштовній версіїТарифи: $14,99 - $19,99 на місяць за безліміт Особливості: є інтеграція з плагінами google та outlook, демонстрація та запис екрану, можна разом відключати всі мікрофони. ✅ Google Hangouts (bit.ly/2LXbTVU)Обмеження у часі: немаєУчасники: до 250 чоловікТарифи: до 30 вересня 2020 року платний функціонал розблокованийОсобливості: є інтеграція з гугл-календарем і поштою. Достатньо надіслати посилання на конференцію і партнер зможе підключитися через браузер.✅ Messenger Rooms (bit.ly/2yArKGW)Обмеження у часі: немаєУчасники: до 50 осібТарифи: безкоштовно для всіхОсобливості: підключитися можна за посиланням навіть без FB-аккаунта#Aricol #AricolGroup ... Читати даліЗгорнути

Ми мали змогу за час карантину навчитися бізнес-комунікаціям в онлайн-режимі. Дуже сподіваємося, що цей досвід дозволить і надалі оптимізувати робочі процеси. 

Хочемо поділитися з вами підбіркою з 5 найпопулярніших сервісів для відеоконференцій, щоб у вас завжди була альтернатива.

✅ Microsoft Teams (https://bit.ly/3c0OJbF)
Обмеження у часі: немає
Учасники: до 250 чоловік
Тарифи: є безкоштовна версія, від $5 на місяць можна підключити весь пакет Microsoft 365.

✅ Skype (https://bit.ly/36qFuR5)
Обмеження у часі: до 4 годин безперервного дзвінка і не більше 10 годин на день та 100 годин на тиждень для всіх конференцій
Учасники: до 50 осіб
Тарифи: безкоштовно

✅ Zoom (https://bit.ly/3gkLDms)
Обмеження у часі: до 40 хвилин у безкоштовній версії
Учасники: до 100 чоловік в безкоштовній версії
Тарифи: $14,99 - $19,99 на місяць за безліміт 
Особливості: є інтеграція з плагінами google та outlook, демонстрація та запис екрану, можна разом відключати всі мікрофони. 

✅ Google Hangouts (https://bit.ly/2LXbTVU)
Обмеження у часі: немає
Учасники: до 250 чоловік
Тарифи: до 30 вересня 2020 року платний функціонал розблокований
Особливості: є інтеграція з гугл-календарем і поштою. Достатньо надіслати посилання на конференцію і партнер зможе підключитися через браузер.

✅ Messenger Rooms (https://bit.ly/2yArKGW)
Обмеження у часі: немає
Учасники: до 50 осіб
Тарифи: безкоштовно для всіх
Особливості: підключитися можна за посиланням навіть без FB-аккаунта

#Aricol #AricolGroup

27 Тра 2020, 20:33

Aricol Group

Хто навчається – той завжди на крок попереду!Запрошуємо ветеринарів взяти участь у веб-семінарі нашого партнера, Hill’s Pet Nutrition, глобального лідера у галузі харчування для собак та котів. 👉Тема: Усе, що Вам потрібно знати, щоб впоратися з ожирінням👉 Лектор: доктор Івета Бечварова (Dr. Iveta Becvarova), дипломант Американського коледжу ветеринарної медицини, клінічний дієтолог. 👉Коли: 3 червня 2020 о 19:00 за київським часомНа веб-семінарі розглядатимуться наступні питання:✅Відповіді на питання клієнтів (що робити з домашніми улюбленцями із зайвою вагою та як допомогти їм скинути зайві кілограми)?✅Як діагностувати ожиріння (найважливіші кроки та визначити ідеальної ваги улюбленця)✅Яка кількість обмежень в раціоні харчування рекомендується для схуднення та підтримання нової ваги?✅Коли потрібно годувати дієтичним раціоном для управління вагою?✅Чи дозволені ласощі в період схуднення?✅Який графік годування та які поради щодо годування?✅Як ми вимірюємо успіхи в схудненні?✅Що робити після того, як вихованець досяг ідеальної ваги тіла?Реєструйтеся та отримайте безкоштовний доступ до онлайн-трансляції: bit.ly/3e1npLO#Aricol #AricolGroup #HillsPet ... Читати даліЗгорнути

Хто навчається – той завжди на крок попереду!

Запрошуємо ветеринарів взяти участь у веб-семінарі нашого партнера, Hill’s Pet Nutrition, глобального лідера у галузі харчування для собак та котів. 

👉Тема: Усе, що Вам потрібно знати, щоб впоратися з ожирінням
👉 Лектор: доктор Івета Бечварова (Dr. Iveta Becvarova), дипломант Американського коледжу ветеринарної медицини, клінічний дієтолог.
 👉Коли: 3 червня 2020 о 19:00 за київським часом

На веб-семінарі розглядатимуться наступні питання:
✅Відповіді на питання клієнтів (що робити з домашніми улюбленцями із зайвою вагою та як допомогти їм скинути зайві кілограми)?
✅Як діагностувати ожиріння (найважливіші кроки та визначити ідеальної ваги улюбленця)
✅Яка кількість обмежень в раціоні харчування рекомендується для схуднення та підтримання нової ваги?
✅Коли потрібно годувати дієтичним раціоном для управління вагою?
✅Чи дозволені ласощі в період схуднення?
✅Який графік годування та які поради щодо годування?
✅Як ми вимірюємо успіхи в схудненні?
✅Що робити після того, як вихованець досяг ідеальної ваги тіла?

Реєструйтеся та отримайте безкоштовний доступ до онлайн-трансляції: https://bit.ly/3e1npLO

#Aricol #AricolGroup #HillsPet

26 Тра 2020, 20:31

Aricol Group

А ви знали, що в деяких випадках страх поразки не менш ефективний, ніж позитивна мотивація? Як боротися з бар’єрами, які заважають нам досягати своїх цілей?Avery Blank, спікер і провідний експерт з питань кар’єри, дає щодо цього 4⃣ поради у Forbes 👇🏻🔋Чітко визначте, чого ви хочете. Коли ви бачите свою мету, ви в кращому становищі для її вирішення. Не дозволяйте страху зробити ваше бачення менш чітким.🔋Усвідомте те, що заважає вам досягти бажаногоАдже якщо ви не бачите перешкоди, ви не можете її подолати. 🔋Станьте господарем свого дискомфортуЗнайдіть силу у своєму страху. Це ключ, який допоможе розблокувати ваш потенціал. Використовуйте енергію, яку ви витрачаєте на страх, щоб його перемогти. 🔋Розширте свою зону комфортуЩоб знову почати йти до своєї мети, зробіть маленький крок. Постійне відчуття комфорту - ознака того, що ви не робите кроків, які допоможуть вам наблизитися до своєї мети.Посилання на оригінал статті у першому коментарі.#Aricol #AricolGroup ... Читати даліЗгорнути

А ви знали, що в деяких випадках страх поразки не менш ефективний, ніж позитивна мотивація? Як боротися з бар’єрами, які заважають нам досягати своїх цілей?

Avery Blank, спікер і провідний експерт з питань кар’єри, дає щодо цього 4⃣ поради у Forbes 👇🏻

🔋Чітко визначте, чого ви хочете. Коли ви бачите свою мету, ви в кращому становищі для її вирішення. Не дозволяйте страху зробити  ваше бачення менш чітким.

🔋Усвідомте те, що заважає вам досягти бажаного
Адже якщо ви не бачите перешкоди, ви не можете її подолати. 

🔋Станьте господарем свого дискомфорту
Знайдіть силу у своєму страху. Це ключ, який допоможе розблокувати ваш потенціал. Використовуйте енергію, яку ви витрачаєте на страх, щоб його перемогти. 

🔋Розширте свою зону комфорту
Щоб знову почати йти до своєї мети, зробіть маленький крок. Постійне відчуття комфорту - ознака того, що ви не робите кроків, які допоможуть вам наблизитися до своєї мети.

Посилання на оригінал статті у першому коментарі.

#Aricol #AricolGroup

22 Тра 2020, 20:31

Aricol Group

Ветеринарні лікарі не можуть дозволити собі піти на карантин, адже від них залежить життя і здоров’я наших домашніх улюбленців. Наша компанія Барбус хоче підтримати ветеринарів у цей непростий час. 121 клініка вже отримала набори для чистоти і гігієни у подарунок. Працюємо далі — і ще більше сотні ветеринарних клінік отримають подарунки найближчим часом. Бережіть себе та близьких 🧡 ... Читати даліЗгорнути

Ветеринарні лікарі не можуть дозволити собі піти на карантин, адже від них залежить життя і здоров’я наших домашніх улюбленців. 

Наша компанія Барбус хоче підтримати ветеринарів у цей непростий час. 121 клініка вже отримала набори для чистоти і гігієни у подарунок. 

Працюємо далі — і ще більше сотні ветеринарних клінік отримають подарунки найближчим часом. 

Бережіть себе та близьких 🧡

21 Тра 2020, 20:31

Aricol Group

Вітаємо з Днем вишиванки! Це свято єднає українців в усіх куточках світу. Шануємо традиції 💛💙#Aricol #AricolGroup ... Читати даліЗгорнути

Вітаємо з Днем вишиванки! 

Це свято єднає українців в усіх куточках світу. 
Шануємо традиції 💛💙

#Aricol #AricolGroupImage attachmentImage attachment

20 Тра 2020, 20:31

Aricol Group

А ми продовжуємо навчатися!Запрошуємо ветеринарів взяти участь у веб-семінарі нашого партнера, Hill’s Pet Nutrition, глобального лідера у галузі харчування для собак та котів. 👉Тема: Роль мікробіому у критичних пацієнтів. Контроль атонії у критичних пацієнтів👉Лектор: Юлія Гуріна, лікар інтенсивної терапії, член VECCS/EVECCS, керівник ВРІТ у Ветеринарная клиника "Эксвет"👉Коли: 22 травня 2020 о 19:00 за київським часом👉Тривалість: 90 хвНа веб-семінарі розглядатимуться наступні питання:✅ Чи правильно ми розуміємо роль мікробіома у наших пацієнтів?✅ Чи існує таке поняття як дисбіоз? ✅ Як змінюється мікробіом у критичних пацієнтів і як це може позначатися на загальному стані? ✅ Як ми можемо вплинути на мікробіом? ✅ Наслідки атонії кишківника.✅ Які є препарати для контролю моторики ШКТ?✅ Як правильно підібрати препарат для кожного відділу ШКТ та прискорити виписку пацієнта зі стаціонару?Реєструйтеся та отримайте безкоштовний доступ до онлайн-трансляції: bit.ly/3bDTcRj#Aricol #AricolGroup #HillsPet ... Читати даліЗгорнути

А ми продовжуємо навчатися!

Запрошуємо ветеринарів взяти участь у веб-семінарі нашого партнера, Hill’s Pet Nutrition, глобального лідера у галузі харчування для собак та котів. 

👉Тема: Роль мікробіому у критичних пацієнтів. Контроль атонії у критичних пацієнтів
👉Лектор: Юлія Гуріна, лікар інтенсивної терапії, член VECCS/EVECCS, керівник ВРІТ у Ветеринарная клиника Эксвет
👉Коли: 22 травня 2020 о 19:00 за київським часом
👉Тривалість: 90 хв

На веб-семінарі розглядатимуться наступні питання:
✅  Чи правильно ми розуміємо роль мікробіома у наших пацієнтів?
✅  Чи існує таке поняття як дисбіоз? 
✅  Як змінюється мікробіом у критичних пацієнтів і як це може позначатися на загальному стані? 
✅  Як ми можемо вплинути на мікробіом? 
✅  Наслідки атонії кишківника.
✅ Які є препарати для контролю моторики ШКТ?
✅ Як правильно підібрати препарат для кожного відділу ШКТ та прискорити виписку пацієнта зі стаціонару?

Реєструйтеся та отримайте безкоштовний доступ до онлайн-трансляції:  https://bit.ly/3bDTcRj

#Aricol #AricolGroup #HillsPet
Більше новин