Harpic

Harpic

Світ, у якому кожен дім має доступ до гігієнічно чистих туалетів.

Harpic – бренд №1 у світі для гігієни туалетів. Продукти знищують 99,9% бактерій, швидко видаляють наліт і плями та дарують приємний аромат надовго.

Бренд уже більше 100 років стоіть на варті гігієнічно чистих осель по всьому світу.

Усе почалося після закінчення Першої світової війни. Винахідник Harpic Гаррі Пікап працював інженером з опалення та сантехніки. У той час Гаррі обслуговував кілька лондонських туалетів і зіткнувся з пориреною проблемою. Незважаючи на гігієнічні процедури, місцева жорстка вода залишала унітази та їх обідки брудними через накопичення вапняного нальоту. Це була загальна проблема, і він шукав рішення протягом досить тривалого часу.

У 1920 році Гаррі виграв контракт на вивезення відходів із заводів, що вийшли з експлуатації, по всій столиці.

Одного разу перебуваючи на місці, Гаррі зробив революційне відкриття. Він зрозумів, що побічна продукція від вибухівки на заводах з виготовлення боєприпасів має неймовірний потенціал. Коли цю побічну продукцію – селітру – додати до води, суміш утворювала потужну кислоту. Завжди затятий новатор, Гаррі експериментував з цією новою кислотою. Він подрібнив селітру за допомогою кавомолки до утворення порошку, додав води і виявив, що це ідеальна хімічна речовина для розчинення вапняного нальоту. Рішення його проблеми нарешті знайдено!

Гаррі усвідомив потенціал продукту, та швидко розпочав комерційне виробництво, щоб поділитися своїм відкриттям зі світом.

Відтоді команда фахівців додала безпечності та екологічності формулам, щоб гарантувати, що Harpic відповідає сучасному світу.

https://www.aricol.com/wp-content/uploads/2022/05/MicrosoftTeams-image-6.png