Alterna

Alterna

З 1997 року американська компанія Alterna встановлює нові стандарти якості в індустрії продуктів класу люкс для догляду за волоссям.

В продуктах Alterna був вперше у світі застосований принцип, який раніше використовувався лише в косметології обличчя, — принцип ензимотерапії. Це унікальне поєднання необхідних волоссю «будівельних» компонентів і специфічних ензимів для підтримки життєвої сили та здоров’я. Тепер, незалежно від віку і стану, волосся і шкіра голови здатні асимілювати жирні кислоти, вітаміни, мінерали та протеїни.

Alterna завжди використовувала і використовує кращі, в тому числі рідкісні, інгредієнти і сучасні технології, керуючись не їх вартістю, а бажанням виготовити максимально якісну продукцію. Це дозволило поняттям «інноваційна формула» і «ефективність», прийнятим в індустрії краси, вийти на більш високий рівень. Alterna має серйозні підстави вважатися лідером — вона не просто відповідає потребам тих, хто піклується про красу волосся. Вона випереджає час і вже сьогодні пропонує вам те, про що ви будете мріяти завтра.